Wszystkie rzeczy prezentowane na stronie sklepu internetowego są ręcznie wykonywane lub ręcznie zdobione.

Jakich materiałów używamy? Przede wszystkim naturalnych!

 

Szukając dekoracji nie każdy zwraca uwagę na skład materiałowy czy jego pochodzenie, ale czy warto? No pewnie, że warto! i już wyjaśniamy dlaczego.

Czy zdażyło się Wam kupić dekoracje, które miały nieprzyjemny zapach, skóra od tekstyliów się zaparzała/pociła, poszewki po praniu dziwnie się lepiły, od szkatułek odpadała farba płatami? Zapewne tak i to nie raz.

TKANINY

Do produkcji naszych tekstyliów używamy bawełny pochodzenia polskiego lub zachodnioeuropejskiego. Wyjątkiem jest polar Minky, który używamy do szycia kocyków czy poduszek dla dzieci, ale bez obaw! Te które kupujemy, są najwyższej jakości, od polskich dostawców, są przebadane przez Instytut włókiennictwa w Łodzi i posiadają Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który oznacza, że tkaniny są wolne od szkodliwych i niebezpiecznych substancji, także są całkowicie bezpieczne nawet dla dzieci.

Część tkanin, które kupujemy są od polskich projektantów, którzy produkują je w niewielkiej ilości, lub na specjalne zamówienie, co czyni nasze produkty jeszcze bardziej wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Nie możemy pominąć informacji, że odpoczynek na bawełnianych poszewkach czy poduszkach to sama przyjemność. Ciało się od nich nie poci, są miękkie i wygodne, a po praniu są tak samo świeże i delikatne jak po zakupie.

 

DEKORACJE DREWNIANE

Szkatułki, świeczniki, tace, itp. także kupujemy także od polskich producentów, bo jakże inaczej!

Zazwyczaj Naszym dostawcą jest stolarnia z Podhala. Te dekoracje malujemy ręcznie, farbami akrylowymi, bardzo wysokiej jakości - są one produkowane na bazie wody i żywicy akrylowej, dzięki czemu są one nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci i środowiska. To samo dotyczy wykończenia - lakieru wodoodpornego, którym utrwalamy dekoracje, w celu zwiększenia odporności na uszkodzenia.

Przed premierą sprzedażową, każdą tkaninę sprawdzamy pod kątem farbowania, kurczliwości i użyteczności. Jeżeli chodzi o trwałość malowanych dekoracji drewnianych - nie musicie się o nią martwić. Przeprowadziliśmy nie lada chrzest bojowy na szkatułce - nie obeszło się bez szorowania gąbką, lania wodą i kawą! Testujemy produkty z każdej grupy towarowej więc wiemy, co sprzedajemy i chętnie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące użytkowania produktów!

 

Kupując nasze produkty masz pewność, że są one bezpieczne i nietoksyczne.

Wspierasz polskich przedsiębiorców.

A co najważniejsze!

masz pewność przyjemności ich użytkowania :)

© 2018 cosyliving.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.